На цьому тижні провів зустріч з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном . 
Окремо зупинилися на питанні необхідності багаторівневої транспортної розв‘язки, яка сполучає передмістя Києва з Окружною дорогою.
Щодня жителі м.Боярка, м.Вишневе, с. Софіївська Борщагівка,с.Святопетрівське, с.Білогородка м.Ірпінь вимушені годинами стояти в пробках в години пік зранку і ввечері. Хоча і в середині дня створюються затори. Причиною є те, що виїзд на Кільцеву можливий в крайню праву смугу в напрямок м.Теремки, а розворот до ст.м.Академмістечко - через 200-300м після виїзду з передмістя. Таким чином, виїхавши на Кільцеву (в якій 4 смуги) водії транспортних засобів вимушені різати рух транспорту, щоб піти на розворот. Таким чином блокуючи та гальмуючи весь поток руху, який ускладнюються на декілька кілометрів! 
Дану проблематику неодноразово підіймали і мешканці К-Святошинського району #Андрій_Орленко#Денис_Зерченко
Оскільки даний вкрай важливий та складний інфраструктурний об‘єкт зачіпає одразу декілька населених пунктів - направив звернення Прем‘єр-міністру України, щодо створення спільної робочої групи для реалізації будівництва цієї розв‘язки.

Далі буде про будівництво нових доріг у Києво-Святошинському районі та інфраструктурних об‘єктів

View the embedded image gallery online at:
https://nemyrovskyi.com.ua/novyny#sigProIdc654638b8c

Четвер, 04 липня 2019 18:36

Ірпінь ЗА НЕМИРОВСЬКОГО

Допомагаю людям над вирішенням проблем Ірпеня. 
До мене звернулися жителі приватного сектору м.Ірпінь за допомогою в боротьбі, без перебільшень за власне життя ! Нажаль гарна "картинка" м.Ірпінь не показує повсякденних проблем, з якими жителі зустрічаються щодня . 
Цього разу дійшло до абсурду: в зоні приватного сектору, де побудовані будинки і живуть люди - починають будівництво високовольтної лінії! Це не тільки суперечить санітарним нормам, а і несе ральну загрозу здоров'ю та життю людей ! Оскільки проживання біля високовольтної лінії спричиняє розвиток онкозахворювань, негативно впливає на центральну нервову систему, та інші важкі захворювання. 
Але найстрашніше те, що в дощ людину може вразити струмом навіть без дотику до лінії чи дроту. Вражаюча некопетентність, халатність та зневага до людей вражає! Зі слів місцевих жителів, працівники РЕСу показали технічну документацію щодо встановлення високовольтної лінії, де згідно з генпланом забудови місцевості - ніякої забудови взагалі немає. А при монтажу опор підрізали дуби. І так повсюди … Колись густий та славний Ірпінський ліс значно зменшився, вирубався для будівництва величезної кількості багатоповерхівок, біля яких за кошти платників податків зробили сквери з дитячими майданчиками. 
Гарне місто, з вражаючою енергетикою та добрими людьми. Які проживають тут багато років, а може переїхали нещодавно, придбавши житло, почавши нове життя, будуючи нові Українські сім’ї… Але всі ці люди заслуговують на гідне ставлення до себе, на якісні та доступні медичні послуги, щоб діти навчалися в нормальних умовах в КОМУНАЛЬНИХ садочках і школах, яких так не вистачає в Ірпені… Недостатня транспортна та соціальна інфраструктура – це те, що відчувають люди щодня. Затори на виїзд та в’їзд до Києва, вражаючи низька якість пасажирських перевезень – ознака ставлення та відношення до людей. Не можна так!
Таке враження, що людей взагалі тримають за дурнів! 
Життя, здоров’я, благополуччя людей, а також справедливість і закон завжди були моїми життєвими постулатими ! І я не дозволю місцевим чиновникам знущатися над людьми, і зроблю все для їх захисту! 
Разом зі своєю командою готуємо відповідні звернення до компетентних державних органів для негайного вирішення! 
Разом ми сила! І тільки повсякденною тяжкою працею, від якої ніколи не відходив, можна досягти необхідних суспільству результатів!

View the embedded image gallery online at:
https://nemyrovskyi.com.ua/novyny#sigProIde24bf90679


Уважно вивчаючи стан справ в Ірпіні та околицях спіймав себе на думці, що нам, українцям, ніякої війни не треба. Ми самі себе знищимо. Я еколог за освітою і бачу деталі, які якнайкраще говорять про те, ким ми є і як можемо закінчити. Серйозних проблем навкруги набагато більше, ніж здається. Ось, полюбуйтеся на ріку Ірпінь. Хто може сказати, що це за потужний струмінь валить з дна на поверхню? Версій може бути багато, але важливим є інше - риба у річці напівмертва, і існує якась причина цього. Байдужість одних та свинство інших і дають той негативний ефект, що перетворює наше життя у помийницю. В країні має бути порядок, тоді порядок буде і в житті. Рецепт нормального життя простий - будь сам людиною і не давай свинячити іншим. Так має бути, і так буде. А з загадковим явищем на ріці Ірпінь розберуся...

Вівторок, 02 липня 2019 18:02

2 липня – міжнародний день собак

Як казав Фрідріх Ніцше: "Чим більше впізнаю людей, тим більше люблю собак". 

Вівторок, 02 липня 2019 13:46

Наше завдання – захистити дітей!

Шановні колеги!
Учора я вкотре дивився програму про події на Одещині, де нещодавно трапилася страшна трагедія – 11-річну дівчинку Даринку Лук`яненко вбив 22-річний нелюд-сусід. Познущався і викинув до вигрібної ями…
То знаєте про що в один голос казали мешканці села журналістам? Про те, що найбільше вони бояться, що вбивцю визнають неосудним, потримають декілька років у психіатричній лікарні, а потім він вийде і далі продовжуватиме свою чорну справу!
Вдумайтеся: 11-річна дівчинка, розумничка і красуня, йшла на гурток танців, а знайшла свою смерть, бо поряд жив нелюд і монстр. Батьки її так і не дочекалися. Цілий тиждень дитину шукали сотні людей… Знайшли вже мертвою…
Скільки таких дівчат і хлопчиків ходять до школи, на гуртки – страшно навіть подумати – поряд із подібними нелюдами. Наше завдання захистити наших дітей від педофілів, як це робиться в усьому цивілізованому світі.
Слід негайно і терміново вносити на голосування Законопроект 6607 про внесення змін до деяких законів України (щодо впровадження Єдиного реєстру осіб засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього та посилення відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього).
Це врятує сотні життів діток! Не дасть скалічити тисячі дитячих доль!
Закликаю усіх проголосувати за цей Закон. Негайно. Відкласти усе і забути про вибори тощо. Бо найцінніше у світі – це життя наших дітей. Наше завдання – захистити їх!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Неділя, 30 червня 2019 16:25

З Днем молоді

Вітаю з днем молоді! Це наш день, день молодої держави, молодих обличч та молодих сердець! Неважливо, скільки Вам років, якщо Ви хочете змін , якщо горить в душі надія, якщо є прагнення до переміни долі на краще. Бути молодим просто: вірити, рухатися і не здаватися! Це про нас, тож святкуймо! Вчора ресурс Big 7 Travel визнав українців найсексуальнішою нацією світу. Що ж, ми й так це завжди знали))

П'ятниця, 28 червня 2019 15:11

З Днем Конституції!!!

Вже 23 роки наша країна живе за правилами, встановленими Основним Законом. На жаль, досі не всі громадяни знають його зміст, не всі чиновники послуговуються його нормами. Можливо, з цим і пов`язана більшість наших проблем. Верховенство закону і порядку завжди ходять об руку з добробутом і заможністю. Я би в кожному державному кабінеті на стіну повішав би зміст статті третьої Конституції - "Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю." Не знаю автора, але прекрасне формулювання). Наш обов`язок - втілити усі принципи, закладені Конституцією, у життя. Перетворимо нашу країну у найкраще місто на Землі. Зі святом!

Понеділок, 24 червня 2019 20:01

95 округ ЗА НЕМИРОВСЬКОГО

Знову вибори! Цього разу не можна помилитися. Ким має бути ваш обранець? Будівельний барига, якому чхати на потреби простої людини? Ставленник політичних кланів, який жодного разу не з'явиться на окрузі? Гречкосій, який забуде про вас наступного дня після виборів? Чи молодий енергійний політик, який справами довів свою компетентність та ефективність? Вибір за Вами. Я, Андрій Немировський, висуваю свою кандидатуру на виборах до Верховної Ради України по 95 одномандатному виборчому округу. Мене знають в окрузі по конкретним справам які зробив і продовжую дбати про інтереси громади!!!
Я знаю потреби округу і зумію захистити інтереси простої людини. 
Хтось служить в 95-й бригаді. Хтось любить дивитися 95-й квартал. Я буду працювати на 95-й округ та Україну. До зустрічі на виборчих дільницях! Україна переможе!

Понеділок, 24 червня 2019 18:52

Больові точки нашого суспільства

Закінчується каденція Верховної Ради України 8 скликання. Хтось говорить, що час підбивати підсумки. Я ж хочу доповісти громадськості про больові точки нашого суспільства, до вивчення яких мав безпосередній стосунок як народний депутат. Йдеться про критичний стан в екології та загрозливий для національної безпеки розмах контрабанди. Незалежно від того, як складуться результати нових виборів, вважаю, що зазначені проблеми є серед пріоритетних в Україні. Сьогодні на двох пресбрифінгах в "Укрінформі" довів наявну у мене інформацію, з фактами та прізвищами. Звик працювати максимально предметно, тому, хто цікавиться цими темами, отримає для себе масив корисних та шокуючих даних. Хвороби, які не лікують, а запускають, можуть призвести до смерті. Державний механізм України перебуває у запущенному стані. Час переходити до хірургічних заходів, якщо бажаємо розвитку держави. Знаю, що люди, готові до змін, в країні є. Будемо працювати!

 

 

Четвер, 13 червня 2019 08:45

Зустрілись з Гаррі Табах (Gary Tabach)

З 20 лютого 2014 Україна перебуває у стані опору військовій агресії Московії. Збройні сили України за цей час стали повноцінною частиною нашої державної машини, а точніше фундаментом її функціонування. Це реалії, з якими нам жити до момента припинення існування московської держави. Тому слід розуміти: всі, без винятку, обговорення питань державної політики завжди починатимуться з питань оборонної сфери. Тому надзвичайно важливо впроваджувати елементи найкращих оборонних моделей провідних країн. Серед таких елементів - посада військового омбудсмена. 
Зустрілись з Гаррі Табах (Gary Tabach) - американський військовий і громадський діяч, капітан 1-го рангу. Остання посада - начальник штабу Військової місії зв'язку НАТО в Москві, представник НАТО в Росії.
з 2008 по 2011...
Десятки епізодів судової практики в Україні засвідчили безпорадність цивільних правників при розгляді випадків за участю військовослужбовців. Військовий, який є громадянином України і має всі відповідні права та обов'язки, при виконанні бойових завдань послуговувається військовими статутами і наказами командирів. Судити їх за логікою мирного часу та цивільного законодавства нечесно та небезпечно. Вояк повинен бути впевнений, що його правомірні дії із захисту рідної землі, не стануть приводом для його переслідувань. Як би нам не хотілося б, Московщина сама по собі завтра не зникне. Питання ці будуть нагромаджуватися і чим раніше ми забезпечимо функціонування цього інституту, тим кращим буде соціальний захист нашого солдата. І зрештою, міцніше буде оборона України.
Домовились розробити модель військового омбудсмена за зразком армії США, без корупції та бюрократії... 

Четвер, 13 червня 2019 08:30

Знову Богодухів!

 Ще року не минуло, як я розбирався з екологічним лихом в Богодухові Харківської області. Місцеві промисловці вбивають невідфільтрованими викидами річку Мерлу, вода якої напуває все місто. Йдеться про реальний екоцид, що становить загрозу для цілого 20-тисячного міста та району. Проте попри роботу правоохоронців та активістів ситуація лишається загрозливою. Влада району в особах голови РДА В.Шарова та голови райради С.Панова не спішить прислухатися до справедливих обурень людей. Заяви, обіцянки і... більш нічого. Друзі з ГО "Наше право" продемонстрували, як то працює, на прикладі обіцянок влади збудувати стадіон. Обіцянки, пропозиція провести круглий стіл по темі та й ....усе. Ні круглого столу, ні квадратного, ні коштів на його будівництво. Місто поволі деградує і вмирає. Якщо не зупинити це екологічне свавілля, то наступний серіал HBO зватиметься "Богодухів". І то жарт, в якому лиш частка жарту. Закликаю можновладців: "Прокиньтеся та починайте роботу". Ви ж самі тут живете, дихаєте цим повітрям. І діти ваші такі самі жертви вашої байдужості. Україна знов живе в епоху змін. Якщо влада не чує людей, її змінюють. Цим і закінчиться, а я постараюся зробити все, щоби проблеми богодухівців зрештою вирішилися. Не цими очільниками, то вже новими.

Сторінка 1 із 12