Середа, 05 грудня 2018 14:23

Як комунальники вбивають тварин

Дуже важливу тему підняли журналісти програми «Секретні матеріали»: як комунальники, замість того, щоби відловлювати і стерилізувати собак – просто вбивають їх, розкидаючи отруєну їжу. 
Найгучніша справа – про отруєння собак у Хмельницькому, де комунальники "підгодовували" тварин отруєною їжею. Тепер, якщо їхня провина буде доведена в суді, вони найближчі роки проведуть за гратами.
Про подібні випадки повідомляють люди з різних міст України.
Журналісти програми звернулися до мене, як до автора Закону, який ввів покарання за жорстоке поводження з тваринами, з проханням відповісти на питання: «Хто замовляє комунальникам ці вбивства і навіщо?»
Поясню: масові отруєння тварин комунальниками – це ніщо інше, як схема з відмивання грошей. Працює вона наступним чином: списують величезні кошти на стерилізацію тварин, яку ніхто і не збирається проводити. При цьому вказується завищена у кільканадцять разів кількість безпритульних тварин у даному населеному пункті. Насправді ж ніхто і не збирається стерилізувати тварин, їх відстрілюють або вбивають. «Нема тварини – нема проблеми».
Комунальники в цьому випадку – лише виконавці. Замовник – це той, хто кладе собі в кишеню ці криваві гроші. Можу запевнити цих вбивць, що дуже скоро їхнім схемам і злочинному «бізнесу» ми покладемо кінець. Нині працюємо над змінами в законодавстві, які унеможливлять подібні схеми. Відповідатимуть перед Законом за свій злочин не лише ті, хто безпосередньо отруює та вбиває тварин, а й насамперед ті, хто віддав наказ вбивати і поклав собі до кишені виділені на стерилізацію тварин кошти.

Злодій та вбивця тварин має сидіти у в’язниці, а не у кабінеті чиновника. Дуже скоро саме так і буде, обіцяємо вам.

Медіа