Вівторок, 02 липня 2019 13:46

Наше завдання – захистити дітей!

Шановні колеги!
Учора я вкотре дивився програму про події на Одещині, де нещодавно трапилася страшна трагедія – 11-річну дівчинку Даринку Лук`яненко вбив 22-річний нелюд-сусід. Познущався і викинув до вигрібної ями…
То знаєте про що в один голос казали мешканці села журналістам? Про те, що найбільше вони бояться, що вбивцю визнають неосудним, потримають декілька років у психіатричній лікарні, а потім він вийде і далі продовжуватиме свою чорну справу!
Вдумайтеся: 11-річна дівчинка, розумничка і красуня, йшла на гурток танців, а знайшла свою смерть, бо поряд жив нелюд і монстр. Батьки її так і не дочекалися. Цілий тиждень дитину шукали сотні людей… Знайшли вже мертвою…
Скільки таких дівчат і хлопчиків ходять до школи, на гуртки – страшно навіть подумати – поряд із подібними нелюдами. Наше завдання захистити наших дітей від педофілів, як це робиться в усьому цивілізованому світі.
Слід негайно і терміново вносити на голосування Законопроект 6607 про внесення змін до деяких законів України (щодо впровадження Єдиного реєстру осіб засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього та посилення відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього).
Це врятує сотні життів діток! Не дасть скалічити тисячі дитячих доль!
Закликаю усіх проголосувати за цей Закон. Негайно. Відкласти усе і забути про вибори тощо. Бо найцінніше у світі – це життя наших дітей. Наше завдання – захистити їх!