Понеділок, 13 травня 2019 19:13

Погоджувальна рада 13,05,2019

І знову про зміни до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", спрямовані на забезпечення перерахунку та виплати підвищених пенсій цій особливій категорії населення. Законопроекти №8613, 8614 подані мною та 27-ма колегами, отримали схвалення та підтримку керівництва силових органів, багатотисячної ветеранської спільноти, експертів. 
Нагадаю, що з грудня минулого року веду боротьбу за голосування Комітетом Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони щодо підтримки законопроекту. Його опоненти за підтримки голови Комітету С.Пашинського по суті затягують процес під будь-якими приводами. Черговий раунд боротьби був 24 квітня. На засіданні Комітету було проголосовано за законопроекти 8613, 8614 Одноголосно!Однак чомусь замість передачі законопроекту до сесійної зали на голосування, прийнято рішення включити вже повністю обговорений законопроект на повторне обговорення на 15 травня! Не звик розкидатися словами, але якщо це не саботаж і не знущання, то що це??!
Скільки можна «обговорювати», а по суті блокувати, важливий соціальний законопроект, який стосується особливої категорії військовослужбовців та деяких інших осіб, від яких залежить обороноздатність нашої країни? Буду конкретнішим: коли Комітет підготовить висновок відповідно до статті 111 Закону України Про Регламент Верховної Ради України? 
Відповідь чекають сотні тисяч людей...

Медіа