Вівторок, 23 квітня 2019 10:17

Брифінг. Питання, яке стосуються мешканців Києво-Святошинського району.

 

Сьогодні під час виступу на брифінгу у ВРУ привернув увагу до важливого питання, яке стосуються мешканців Києво-Святошинського району.

Нещодавно в своїй промові Прем'єр Міністр зазначив "Я вважаю, коли в громадах дають дозвіл будувати цілі житлові масиви і не будують за рахунок інвесторів дитячі садки і школи, це найвищий ступінь корупції і хабарництва.

Реагуючи на Ваш заклик заявляю, що у м.Вишневе, Київської області, Києво-Святошинського району будується ЖК "Акварелі-2". Згідно діючого генерального плану м. Вишневе на місці будівництва, яке ведеться зараз має бути дитячий садок та поліклінніка. Та скажу більше - будівництво ведеться на землі, де є об'єкт комунальної власності, і місцева влада на баланс забудовника його не передавала.

Зазначу, що всього у Вишневому 4 школи, які переповнені в 2-3 рази. Поряд із скандальним забудовником стоїть недобудована ЗОШ №1, в якій вже навчаються 1300 дітей, при спроможності в 360! Новий корпус школи дозволить відвідувати школу ще 720 дітям!

Також, через дорогу від будівництва йде добудова ДНЗ "Яблунька" на 150 місць. Однак через політичні ігри Замовник та Виконавець робіт - Департамент регіонального розвитку та ЖКГ Київської обласної державної адміністрації не можуть ввести в експлуатацію ще з 2012 року!!!

Але добудова цих об'єктів не вирішить питання по суті. Поруч з м.Вишневе є с. Крюківщина, в якій також потрібно добудувати школу на існуючій території. Відповідна проектно-кошторисна документація у сільській раді вже є. Також, у м.Вишневе в планах є добудова корпусів в ЗОШ №2 та №4.

Звертаюся до Голови Уряди дати відповідне доручення та направити звернення до Міністерства регіонального розвитку, Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради:

1. Щодо вчинення рішучих дій по добудові ЗОШ №1 та ДНЗ "Яблунька" м.Вишневе у 2019 році.

2. Включити в план фінансування добудови шкіл № 2, № 4 м.Вишневе та Крюківщинської ЗОШ.

До Голови ДАБІ України - вчинити позапланову перевірку дотримання правил будівництва ЖК "Акварелі 2" по вул. Ватутіна у м.Вишневе. (дозвіл №42016110000000585 от 30.11.2016) у зв'язку із порушенням генерального плану м. Вишневе.

Також, звертаюсь до Генерального прокурора України з заявою про злочин та вимагаювідкрити кримінальне провадження по факту заволодіння забудовником ТОВ "Акварелі девелопмент холдінг" об'єктом комунальної власності та порушення генерального плану м.Вишневе. А також можливої причетності службових осіб!!!

Медіа