Понеділок, 26 березня 2018 07:34

Засідання погоджувальної ради. 26.03.2018

На засіданні погоджувальною ради, що відбулося сьогодні, я наголосив, що терміново потрібно внести постанову №7492 на голосування Верховної Ради, яку підтримують вже більшість парламенту і її потрібно проголосувати так, як питання з пенсійним забезпеченням військових вже перезріло. 
Люди все розуміють. Постанова №103 не відповідає вимогам ЗУ №2262 та статі 22 КУ, а тому необхідно внести постанову 7492 та зупинити це свавілля!
Пенсіонери силових відомств занепокоєні та звинувачують в навмисному та цілеспрямованому розшатуванні політичної ситуації в державі. Через невиконання норм та та вимог конституції,що призводять до масових акцій протесту. «Ці заполітизовані ігри вже дістали», кажуть силовики! Годі кидати кістку ,виконуйте закон!
Також наполягаю на внесення на голосування постанову №7384 про звільнення з посад членів Кабінету Міністрів України, винних у цьому членів уряду, Мінсоцполітики та Мінфін. 
Законопроект №7411 про Про Кабінет Міністрів України" (щодо запровадження невідворотності процесу реалізації реформ в Україні та відповідальності Прем'єр-міністра України, Першого віце-прем'єр-міністра, віце-прем'єр-міністрів, міністрів за стан справ у дорученій сфері державного управління)
відповідальність уряду, так як КМУ є єдиною гілкою виконавчої влади яка не несе ніякої відповідальності, міністри приходять та йдуть але ніхто з них не відповідає за свої дії.
Законопроект № 7187 про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження тимчасового обмеження права громадян України на виїзд з України до держави-агресора)

Медіа