Вівторок, 23 квітня 2019 17:58

Брифінг. Перерахунок пенсій

 

Сьогодні я виступив на брифінгу у ВРУ, на якому порушив важливе питання, на вирішення якого дуже чекають діючі та пенсіонери, ветерани військовослужбовці, правоохоронці, силовики та членів їх сімей.

Вже другий місяць (!!!) пенсії особам, які мають право на пенсію за Законом України від 9.04.1992 року № 2262-XII «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» здійснюють на підставі НЕЧИННИХ правових норм.

Військові пенсіонери отримують крихітні подачки-кісточки, а дехто взагалі – zero!!!

Це в той час, як ще у грудні 2018 року Окружний адміністративний суд прийняв рішення, відповідно до якого основні норми порядку проведення перерахунку пенсій особам, звільненим з військової служби та деяким іншим, з 1 січня 2018 року, затвердженого постановою Кабміну України від 21 лютого 2018 року № 103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим особам» визнано ПРОТИПРАВНИМИ та НЕЧИННИМИ.

Зауважу, що в офіційних виданнях ця інформація навіть не була надрукована!

Вимагаю, щоб Кабінет Міністрів України привів у відповідність свої нормативно-правові акти відповідно до Закону України та нарешті прийняв ЗАКОННЕ РІШЕННЯ щодо ЗАКОННОГО перерахунку відповідно по постанови КМУ 704 і 988.

І на завершення звернувся до Голови до Верховної Ради України Парубія А.В. невідкладно доручити Головному комітету підготувати та внести законопроект №8613 в порядок денний найближчого засідання, проведення якого заплановано на 24.04.2019, і розглянути вказаний актуальний законопроект.

Також, звернувся до Голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони ПАШИНСЬКОГО С.В. з вимогою не блокувати розглядактуального законопроекту № 8613.

Медіа