Четвер, 20 грудня 2018 15:37

Засідання комітету з національної безпеки і оборони

"Парламент" від слова "говорити". Проте дехто вважає, що від слова "базарити". Вчорашнє засідання комітету з національної безпеки і оборони перетворилося на справжнє посміховисько. Коли колега Пашинський чомусь вирішує, що володіє істиною в останній інстанції, то його особиста проблема. Коли його однопартійка думає, що її слово важче, ніж слово колег, то її особиста думка. Але коли парламентарі при обговоренні робочих моментів переходять на хамські атаки та принизливі сентенції, то час ставити питання про їхню адекватність. Маєте заперечення - заперечуйте, але розмовляти тоном одеської хабалки замість аналізу важливої для мільйонів теми - то не припустимо. Опуститися до рівня плінтусу легко. Важко потім буде дивитися в очі колегам. 
Нагадаю - цей законопроект стосується військових, особовий склад, співробітників, пенсіонерів, ветеранів усіх 16 правоохоронних та силових відомств. Вони навіть не розуміють та не знають хто входить в особливу категорію......................це "комітет з національної безпеки і оборони"... думають, що цей законопроект тільки по міліціонерах, яких вони звільнили в 2014 році...

Діючі військові та деякі інші особи як по нашому Закону 2262-XII у ВАС складні робочі важкі будні з невисокою зп в реальності, а на обіцянках "достойні" і щоденним ризиком, та відсутністю в майбутньому реального пенсійного забезпечення, яка гарантоване Державою, оскільки КМУ "нагнули" наш ЗАКОН і поставили ручний режим своєї "пози".
І останнє. Я знаю, що я і автори закнопроекту праві. Я не відступлюся і тиснути на мене БЕСПЕРСПЕКТИВНО

Медіа