Понеділок, 10 грудня 2018 10:52

10 грудня - Міжнародний День прав тварин

10 грудня в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний День акцій за прийняття Декларації прав тварин або Міжнародний день прав тварин, який був заснований в 1998 році – в 50-ту річницю підписання Декларації прав людини.
І це не випадковість – він святкується в один день з Днем прав людини тому, що організації, хотіли підкреслити, що ВСІ живі істоти на нашій планеті мають право на життя та захист від страждань.
На жаль, деякі мешканці нашої планети не знають, що і у братів наших менших існує Всесвітня декларація захисту їх прав. До речі, вона була складена саме на підставі Всесвітньої декларації прав людини і має своєю метою припинення експлуатації та вбивства тварин.
Декларація складається з 10 статей, в яких йдеться не тільки про те, що кожна жива істота має право на повагу і на життя без страждань, експлуатації і смерті, і що жорстоке поводження з тваринами неприпустимо. Але і людина зобов'язана дбати про відновлення популяції різних видів тварин на землі, а дії, що ведуть до невиправданої загибелі будь-якої тварини, є злочином проти життя.
Сьогодні Міжнародний день прав тварин об'єднує всіх небайдужих, хто виступає проти знущань над тваринами і вбивства їх на м'ясо, хутра, досліди і розваги.
Вітаю всіх причетних! Та не скажу нічого нового - завжди потрібно залишитась Людиною!