Вівторок, 16 жовтня 2018 15:25

До уваги пенсіонерів та ветеранів МВС України!

Завтра, 17 жовтня 2018 року – дуже відповідальний і визначний день для усіх нас: вирішуватиметься подальше майбутнє пенсійного забезпечення (перерахунок заслужених пенсій).

О 10.00 - за адресою м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 8 - відбудеться засідання Великої Палати Верховного суду по зразковій справі за позовом Федишена Р.В та ін. до Ліквідаційної комісії Управління Міністерства внутрішніх справ України у Вінницькій області, третя особа – Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області про визнання бездіяльності неправомірною і зобов’язання вчинити дії.

Як пам’ятаєте, розгляд зазначеної справи був перенесений з 5 вересня на 17 жовтня.

Зважаючи на резонанс і бажання багатьох пенсіонерів приїхати до Києва на розгляд у якості вільних слухачів, я звернувся з листом-зверненням до голови Верховного Суду ДАНІШЕВСЬКОЇ В.І. про те, щоби призначити розгляд справи у великому залі та обов’язково забезпечити другий зал з відео трансляцією зазначеного засідання, до якого допустити усіх бажаючих.

Є гарна новина: мене запевнили, що керівництвом Великої палати Верховного суду спільно з відповідальними працівниками апарату Суду буде вжито відповідних заходів для забезпечення максимального доступу до залу судового засідання усіх бажаючих (зацікавлених осіб).

Отож, 17 жовтня 2018 року 0 10-00 зустрічаємося біля Верховного Суду (Пилипа Орлика)

Ми так довго боролися! ПЕРЕМОЖЕМО!