Вівторок, 18 вересня 2018 07:24

Законопроект N8492

Вдумайтеся: одним натисканням на кнопку голосування ми можемо врятувати тисячі життів українців щороку.
Щодня на українських дорогах гине 9-10 людей. Лише 15% водіїв користуються ременями безпеки. Більшість нехтують: подумаєш, штраф- то за порушення цього правила дорожнього руху - усього 51 грн. 
Чи зупине збільшення штрафу до 850 грн порушників, якщо буде ухвалено законопроект N8492 "Про внесення змін до статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо зниження смертності та травматизму на дорогах України шляхом збільшення рівня користування ременями безпеки та мотошоломами) "?
ТАК!
Адже 51 грн і 850 грн - це, як кажуть в Одесі - двє большиє разніци. І якщо слова про те, що ремені безпеки можуть врятувати життя під час ДТП, видаються абстрактними (бо ж більшість водіїв вважає, що з ними такого не може трапитися), то перспектива розпрощатися з 850 грн - це вже більш ніж реально. 
Вдумайтеся, щороку - понад 3 500 смертей на дорогах... Ці цифри виглядають абстрактними. Але за кожною з них - трагедії і зламане життя цілих родин. На фоні цього розмови про те, чи потрібно серйозно штрафувати за непристібнуті паски безпеки, видаються просто безглуздимм. 
Потрібно робити все, щоби українці не гинули на дорогах! Використовувати будь- який шанс, будь- який засіб впливу - щоби врятувати людські життя!

Медіа