Вівторок, 04 вересня 2018 10:51

«Блискучий» договірняк за рахунок здачі інтересів громади!

Історія боротьби громади м. Вишневе проти незаконного будівництва рейдером-забудовником багатоповерхівок на 10 га, де мав бути парк, триває.
 «Блискучий» договірняк за рахунок здачі інтересів громади! Дискредитує політика, який пропонує його, цілком і безповоротно!!!
На «допомогу» громаді прийшов лідер Соціалістичної партії Ілля Кива: він виступив посередником у перемовинах громади із незаконним забудовником.
Отож, що запропонували громаді? Найперше, заспокоїтися і не заважати рейдеру-забудовнику будувати далі. За це «з барського плеча» людям пообіцяли, що побудують на три багатоповерхівки менше, а на тому шматку землі зроблять парк і побудують дитсадок.

«Бассейн сохраняется, парк сохраняется… Вот эти три дома превращаются в парк, в который застройщик обязуется вложить пол миллиона долларов. Сад – минимум на 500 детских мест», - так озвучив пропозицію Ілля Кива.

Що сказати?.

Навіщо діткам м. Вишневе парк розміром у 10 га?! У куточку незаконно побудованого житлового комплексу виділять їм територію для прогулянок – та й досить.

Ні, шановні. Часи змінилися, люди змінилися. Договірняки вже не пройдуть!

Нагадуємо: парк у Вишневому буде – великий і гарний, а ті, хто порушив Закон і покривав порушників – відповідатимуть відповідно до чинного законодавства!