Субота, 01 вересня 2018 21:39

У с. Ві́та-Пошто́ва також вирішили дозволити будівництво багатоповерхівок.

Поки одні українці захищають нашу землю від московського ворога, в деяких інших – своя «війна»: вони дерибанять землі під Києвом. Депутати деяких сільських рад швиденько і незаконно дають дозвіл на будівництво багатоповерхівок у приміських селах. А швиденько, бо вже з 1 вересня мали вступити у дію нові державні будівельні норми (ДБН), але їх вступ поки призупинив Окружний адмінсуд Києва.
Відповідно до нових ДБН «ліпити» багатоповерхівки де хто хоче без врахування інтересів мешканців, належної інфраструктури тощо, вже буде неможливо. Тому поспішають «махінатори», і якось не віриться, що просто по доброті душевній і з чистими помислами)
Наприклад, подібну «махінацію» вирішили провернути на сесії сільради у с. Крюківщина в Києво-Святошинському районі, яке знаходиться за 6 кілометрів від Києва. Уявіть: населення цього села становить 3,5 тисячі мешканців, а за генпланом, як розповідають мешканці села, в ньому вирішили побудувати багатоповерхівок на 120 тисяч населення. Інфраструктури нема, каналізації нема! Немає шкіл, садочків! Місцева громада змушена була звернутися за допомогою до мене як народного депутата Верховної Ради, то ж ця «оборудка» вже не пройде!
Але виявляється подібні історії – непоодинокі.
У с. Ві́та-Пошто́ва в Києво-Святошинському районі, яке знаходиться за 18 км від Києва (населення 1584 осіб) на сесії також вирішили дозволити будівництво багатоповерхівок. Коли ж присутня мешканка села Viktoriya Veretennikova обурилася цим беззаконням, то один із депутатів почав її …бити. За жінку вступився інший депутат Lubomir Haidamaka, за що йому нападник розбив губу, вибив зуби.
Кров на підлозі, сесію перенесли…

Хочу звернутися до громад: Не мовчіть! Бийте на сполох, звертайтеся за допомогою, це ваша земля!
Разом – ми переможемо, лише не мовчіть!

Медіа