Понеділок, 03 вересня 2018 19:12

До уваги пенсіонерів та ветеранів МВС України!

5 вересня 2018 року - важливий для нас усіх день, адже вирішуватиметься подальше майбутнє пенсійного забезпечення (перерахунок заслужених пенсій).
А саме – о 10.00 – відбудеться розгляд Великою Палатою Верховного суду апеляційної скарги за позовом Федишина до Ліквідаційної комісії щодо включення до довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії додаткових видів грошового забезпечення (м. Київ, вул. П. Орлика).
Справа резонансна і стосується дуже багатьох пенсіонерів МВС, які, на жаль, великої довіри до Феміди не мають. Адже понад 2.5 тис. з них вже отримують перераховану пенсію за рішенням судів та отримали заборгованість за 2 роки, а понад 6 тис. – ДОСІ НЕ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ПЕРЕРАХУНОК із заборгованістю, бо рішення судів ПФУ відмовляється виконувати, а це грубе порушення норм Конституції України.
Усі хвилюються, багато пенсіонерів з регіонів рішуче налаштовані приїхати до Києва і бути присутніми на розгляді у якості вільних слухачів ( і це їхнє законне право!).
Відтак я написав листа-звернення до голови Верховного Суду ДАНІШЕВСЬКОЇ В.І. про те, щоби призначити розгляд справи у великому залі та обов’язково забезпечити другий зал з відео трансляцією зазначеного засідання, до якого допустити усіх бажаючих, враховуючи підвищений інтерес ветеранів та пенсіонерів МВС України до зазначеної справи та її резонанс. 
Розгляд справи, до якої прикута увага тисяч і тисяч пенсіонерів та ветеранів МВС, вважаю, повинен бути максимально відкритим. Додам, що за час більш ніж дворічної боротьби за справедливість та верховенство права в Україні померли та не отримали перерахунку своїх пенсій близько 2,5 тис. пенсіонерів зазначеної категорії...
Отож, зустрічаємося - 5 вересня 2018 року, 10-00, м.Київ, вул. П.Орлика – розгляд Великою Палатою Верховного суду апеляційної скарги за позовом Федишина до Ліквідаційної комісії !