Субота, 01 вересня 2018 19:01

Громада м. Вишневе зібралася на віче

Сьогодні, 1 вересня 2018 року, громада м. Вишневе зібралася на віче.
Люди прийшли сказати, що більше не вірять депутатам міськради м.Вишневе, а тому розпочинають офіційну процедуру їх відкликання.
Причина: посеред цього мальовничого містечка, на 10 га паркової зони, рейдер-забудовник без будь-яких дозволів почав будівництво 13 (!!!) багатоповерхівок, і, коли громада звернулася за підтримкою до місцевих депутатів, то у відповідь отримала …повну бездіяльність народних обранців.
Люди змушені були звернутися за допомогою до мене як депутата Верховної Ради. З того дня ми боремося проти цього беззаконня разом. Днями взяли участь у роботі депутатської комісії Київської обласної державної адміністрації, на якій було розглянуто питання незаконного захоплення забудовником паркової зони та внесені конструктивні пропозиції, як можна виправити ситуацію. До речі, присутні були обурені бездіяльністю РДА та Вишневої міськради.
Сьогоднішнє віче засвідчило, що мовчати і терпіти беззаконня люди вже не будуть. Не захищають місцеві депутати їхні інтереси (виникає закономірне питання, чому і кому це вигідно) – люди їх просто відкличуть.
Справедливість переможе, парк у Вишневому буде, а ті, хто порушив Закон і покривав їх – відповідатимуть відповідно до чинного законодавства!

Медіа