П'ятниця, 20 липня 2018 09:29

Андрій Немировський відвідав Боярку

На запрошення Боярського міського голови Олександра Зарубіна (Alexandr Zarubin) та фракції БПП «Солідарність» у міській раді Боярку відвідав народний депутат України, член депутатської фракції партії «БПП», голова підкомітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції у сфері екології та охорони навколишнього середовища Андрій Немировський.

У рамках візиту гості відвідали об’єкти, які потребують значних капіталовкладень не лише місцевого рівня. Серед них: стадіон «Зеніт» біля парку ім. Т. Шевченка, парк Перемоги.

Присутні депутати Боярської міської ради Слободюк Олександр, Віктор Панюта (Виктор Панюта), Олександр Дюльдін (Александр Дюльдин) та Володимир Сафонов (Владимир Сафонов) розповіли про стан та проблеми комунального господарства міста, відвідали, зокрема, вул. Вербну. Андрій Немировський побував також у притулку для тварин, яким опікується ГО «Захист тварин плюс».

Як результат сьогоднішньої робочої поїздки, народний депутат України Андрій Немировський пообіцяв відкрити свою приймальню в нашому місті.

Медіа