Четвер, 30 серпня 2018 08:37

Справедливий перерахунок пенсій ветеранам МВС

У боротьби за справедливий перерахунок пенсій ветеранам МВС канікул та відпусток не буває!

Я обіцяв, що не відступлюся – добиваємося правди!

Перше. Виявляється порядок обчислення пенсій поліцейським – це майже «державна таємниця».

До мене звернулася Олена Станіславівна Скліфус, яка чотири місяці тому надіслала запит до Національної поліції на отримання інформації про порядок обчислення доплат до пенсії, але замість відповіді отримала шість (!!!) відписок, які взагалі не стосувалися суті питання!

Я написав депутатське звернення Голові Національної поліції України генералу поліції другого рангу Князєву С.М. з проханням надати повну інформацію стосовно складових (із зазначенням виду, а саме – за оперативно-розшукову діяльність, за особливо важливе завдання та ін) «щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати , підвищення)», з яких проводилося обчислення пенсії поліцейським Центрального апарату Нацполіції та підпорядкованим підрозділам.

Відповідно до Закону ті, хто звільнявся з поліції за вислугою років у грудні 2015 року-січні-березні 2016 року мали отримувати надбавки. Якщо ж – ні, то прошу пояснити, на якій підставі їх скасували чи призупинили.

Також прошу розписати на прикладі однієї особи порядок нарахування пенсії цим людям, і як відбувався перерахунок після запровадження нових умов виплати пенсії.

Чекаємо відповіді. Додатково проінформуємо після її надходження.

Друге. 5 вересня 2018 року о 10.00 – розгляд Великою Палатою Верховного суду апеляційної скарги за позовом Федишина до Ліквідаційної комісії щодо включення до довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії додаткових видів грошового забезпечення 

Нагадую, що усім зацікавленим необхідно своєчасно прибути до м. Києва на відкрите засідання суду 05.09.2018 року. Ви маєте повне ПРАВО бути присутні на засіданні.

До зустрічі! ПЕРЕМОЖЕМО!