Середа, 12 червня 2019 08:20

Два роки тому Україна отримала безвіз...

Два роки тому Україна отримала безвіз та стала ще ближчою до Європи. Єдине - шкода, що занадто велику ціну ми платимо за нашу свободу, перш за все ми завдячуємо це тим, - хто поклав своє життя на євромайдані та на війні з московським агресором. Не марними були , Євромайдан, погром путінських маріонеток, війна за незалежність проти Московщини...
Так, це лиш етап складного шляху України до європейських стандартів. Зрозуміло, що від цього сама по собі не модернізується економіка, не відремонтуються дороги, не зникне корупція. Попереду у нас дуже багато роботи, але дорога починається з першого кроку. Ми його зробили.
І не гріх , також , за це подякувати і п’ятому Президенту та парламенту, дипломатам, та всім хто доклав багато зусиль задля цього .
А Москва, яка роками купувала цілі партії та країни, організовувала антиукраїнські кампанії на Заході, аби лиш не допустити нас до інтеграції з Європою, виглядає зараз як сварлива стара баба, що не може пережити чужої радості та безсило шипить у спину молодим. Смішно дивитися, як у перший день нашого безвізу вся Росія з виряченими очима підраховувала, скільком особам було відмовлено у в'їзді. ?Кількох нарахували і тішаться як дурний цвичку... Можна було б пожаліти цю вбогу невмивану націю (дякуємо за своєчасну цитату Лермонтову ), якби не Крим, не Донбас, не війна. Колись і за це відповідатимуть.

А поки що чомусь згадується старий хіт "Раша гудбай!"

P.S. Головне: ми повинні зберегти свою національну едентичність, не забути , що ми Українці.