Previous Next

Боротьба триває!

Ще в червні 2019 року ми отримали скарги від жителів Нової Водолаги в Харківській області на те, що із Краснограду до Нової Водолаги за 80 км вивозять буровий шлам та зливають на сміттєзвалище ТБВ, яке зовсім не передбачає приймати такі небезпечні відходи. Я як депутат та голова підкомітету, з помічниками, одразу почали допомагати у вирішенні цієї ситуації! Були відправлені звернення та заяви про злочин до правоохоронних органів та Міністерства Екології .

Всі небайдужі люди приєдналися до вирішення проблеми, мер Нової Водолаги всіх переконував, що ці відходи дуже корисні та не представляють загрози для мешканців. Навіть Українськи СМІ переконував, але як з‘ясувалось, що таки ці відходи небезпечні . Всі слова мера-це брехня, мабуть звичка вже для цієї людини. Скарги людей продовжувались, але належної реакції зі сторони правоохоронних органів так і не було. Втрутився Комітет Верховної Ради України з питань екології , були також відправлені звернення та що ми бачимо?!
Прокуратура Харківської області вирішила пошити всіх в дурні та знайшла , як то кажуть крайнього- охоронця сміттєзвалища. Хто буде відшкодовувати людям за завдану шкоду для здоров‘я та життя ?! Це ми ще раз запитаємо в прокуратурі та мера Єсіна, який так гарно навчився брехати тим, хто йому довірив бути главою ОТГ .