Previous Next

Якщо дозволяти рейдерам подібні атаки, довіра людей до держави просто випарується.

Вітаю усіх! Черговий рекорд цинізму побито! От не знаю, дно це, чи ще є куди падати?! 

Пам’ятаєте як на очах у громади здійснювалась рейдерська атака на київський житловий комплекс "Чайка". Пам’ятаєте - як після наших брифінгів та звернень, в усі можливі інстанції , правоохоронні органи браво рапортували, - ”рейдерство зупинене, усі винні будуть покарані” І та інше Заявляли про це як керівники відомств, так і їх спікери...
Щож ! Хочу Вас розчарувати шановні мої - а ні хера, повна профанація, пшик!!!
Ні суддя, Печерського суду Григоренко, ні вищі посадові особи міністерства юстиції, ні замовники рейдерської атаки Шишов і ко, та інші дійові особи, окрім одного дрібного держ.реєстратора - навіть не допитані, та не вручені підозри!!!
Тож шлю вам нові вітання панове рейдери... ви ще не заморились «мзду» носить до прокурорів? 
А тим правоохоронцям які злили справу - не заздрю 
Тож знову звертаюсь до генерального прокурора, голови МВС, голови ДБР - доведіть цю справу до логічного завершення.
Такі епізоди є випробуванням для держави і навіть тестом на наявність правосуддя. Якщо дозволяти рейдерам подібні атаки, довіра людей до держави просто випарується.
За час каденції у Верховній Раді зіткнувся, мабуть, вже із сотнями тисяч прикладів несправедливості. Але цей мене реально вразив. Ми маємо довести, що Украінська Держава - це не абстракція і не олігархічний проект.
Цей випадок є маркером на дієздатність правоохоронних органів і парламенту, КМУ та інших державних інституцій як таких.
Те саме стосується і інших гучних кримінальних справ , таких як по меру Ірпеня Карплюку, чи по Кадебському ( борщагівка) , або стосовно Кріпака ( крюківщина) та багато інших...
А ось вам частина відповідей