З Днем юриста!

Шановні юристи!
Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

Сьогодні бути юристом - почесна і відповідальна місія. Немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації кваліфікованого юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівень Вашого професіоналізму та принциповості визначає не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат. Ви активно сприяєте руху України по шляху побудови демократичної Держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.
Впевнений, що юристи України, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, з честю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть зусиль задля утвердження на теренах краю ідеалів верховенства права та справедливості, правопорядку і законності.
Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян.
Бажаю Вам міцного здоров’я, особистого щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог, плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, родинного затишку на довгі роки, нових творчих здобутків, добра, вдячних клієнтів, успішних справ!